polski       > deutsch       > english 

 

Sprawiedliwe zatrudnienie

Uczciwe warunki zatrudnienia to nasza maksyma, którą żyjemy już od 1995 roku.
Dla nas najważniejszy jest człowiek – na tym polu łączymy pracodawców i pracowników z obustronną satysfakcją.
Dla was zawsze jesteśmy na bieżąco!
Śledzimy rynek pracy w Europie i oferujemy najlepsze możliwości rozwoju kariery zawodowej.

Dla pracowników

Nasza usługa jest dla was bezpłatna. Ponadto, nasi kandydaci nigdy nie podpisują z nami umowy ani nie mają wobec nas żadnych zobowiązań. Twoja satysfakcja jest naszym sukcesem. Aktywnie przeciwstawiamy się jakiejkolwiek formie nieuczciwej konkurencji, dumpingu płac, niesprawiedliwych warunków pracy, zaniżonym standardom zakwaterowania i złym traktowaniem.
Reprezentujemy bezpośrednio twojego pracodawcę. Stąd jesteśmy dla ciebie osobą kontaktową we wszystkich sprawach dotyczących pracy. Rozwiewamy wasze małe i duże troski, również występujące poza miejscem pracy związane z ubezpieczeniem zdrowotnym, kontami bankowymi, żaświadczeniami, rozliczeniami, certyfikatami itd.

Dla pracodawców

Identyfikujemy i właściwe promujemy potencjał pracownika, gdyż mamy sprawdzone procesy obsługi personelu.
Pomyślnie przygotowujemy nie tylko pracowników kadr (IHK), lecz także umożliwiamy studia w systemie dualnym na wyższej uczelni z naciskiem na zarządzanie zasobami ludzkimi.

Jako firma nastawiona międzynarodowo, jesteśmy z pewnością właściwym partnerem dla pracowników, którzy chcą pracować z pełnym zabezpieczeniem społecznym zgodnie z transgranicznymi przepisami UE.  

Zaufanie

Wielu pracowników i wiele firm współpracuje z nami od lat. We wszystkich krajach europejskich mamy status sprawdzonego i nagradzanego przedsiębiorstwa.

 

 

My w Europie — służymy naszym doświadczeniem pracodawcom i pracownikom                         

Homepage FairJob      Homepage Fairmaxx GmbH      Homepage Taemso GmbH         Zur Homepage