polski       > deutsch       > english 

 

Faire Jobs

Uczciwe miejsca pracy” – tak brzmi nasza dewiza, którą żyjemy od 1995 roku. Ludzie są zawsze w centrum naszej uwagi. Łączymy pracodawców i pracowników ku zadowoleniu obu stron. Cały czas na bieżąco obserwujemy rynek pracy w Europie, aby oferować najlepsze możliwości rozwoju kariery zawodowej.

 

Dla pracowników

Nasz serwis jest dla zainteresowanych zawsze bezpłatny. Ponadto, nasi kandydaci nigdy nie podpisują z nami umowy ani nie mają wobec nas żadnych zobowiązań. Twoja satysfakcja jest naszym sukcesem. Walczymy z wszelkimi formami dumpingu płacowego, niesprawiedliwymi warunkami pracy i złym traktowaniem. W większości przypadków reprezentujemy bezpośrednio Twojego pracodawcę. Stąd jesteśmy dla Ciebie osobą kontaktową we wszystkich sprawach dotyczących stosunku pracy. Zajmujemy się małymi i dużymi zmartwieniami, również poza samą pracą, przykładowo w takich kwestiach jak ubezpieczenie zdrowotne, konta bankowe, zaświadczenia i wiele innych.

 

Dla pracodawców

Rozpoznajemy i promujemy potencjały. W tym celu opanowaliśmy kompleksowe procesy usług kadrowych. Nie tylko z powodzeniem szkolimy pracowników obsługi kadrowej (IHK), lecz także umożliwiamy studia w systemie dualnym na wyższej uczelni z naciskiem na zarządzanie zasobami ludzkimi. Jako firma nastawiona międzynarodowo, jesteśmy z pewnością właściwym partnerem dla pracowników, którzy chcą pracować z pełnym zabezpieczeniem społecznym zgodnie z transgranicznymi przepisami UE.  

 

 

 

My w Europie — służymy naszym doświadczeniem pracodawcom i pracownikom                         

Homepage FairJob      Homepage Fairmaxx GmbH      Homepage Taemso GmbH         Zur Homepage